Tel. 0131 331 3030 English Espanol Polski
QE2
Forth Boat Tours

Sightseeing tours of the Firth of Forth, Inchcolm Island and the Forth Bridges from South Queensferry, Edinburgh

Rejs Luksusowe Statki PasażerskieRejs Luksusowe Statki Pasażerskie

Daty i godziny rejsów są umieszczone w rozkładzie rejsów

Wiele międzynarodowych luksusowych statków pasażerskich będzie kotwiczyć w zatoce Forth w 2017 roku. Można zobaczyć z bliska te olbrzymie statki w trakcie naszego popularnego rejsu na pokładzie Forth Belle.

Nasze rejsy z North Queensferry odpływają w dni, w których te olbrzymie liniowce cumują w zatoce Firth of Forth. Nasz statek płynie regularną trasą rejsu krajoznawczego, podczas którego można się z bliska przyjrzeć tym olbrzymim statkom transatlantyckim zakotwiczonym w zatoce Firth of Forth.

Usiądź wygodnie w ogrzewanym salonie obserwacyjnym lub na deku statku, słuchaj ciekawego komentarza i powoli popijaj drinka z kawiarni.

Podczas naszego rejsu jest wiele okazji do zobaczenia przepięknej i różnorodnej dzikiej przyrody, takiej jak ptaki morskie, foki, czasami nawet morświny. Za niewielką kaucją można wypożyczyć na miejscu lornetki. Proszę pytać załogę statku o dalsze informacje.

Na pokładzie są dostępne ulotki-przewodniki w językach francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, polskim i japońskim.

Czas Trwania Rejsu

75 min.

Miejsca rozpoczęcia resjów

Rejsy krajoznawcze wypływają z przystani Hawes w South Queensferry. Wyjątki stanowią dni w których duże statki pasażerskie odwiedzają zatokę Forth. W tych dniach odpływamy z przystani Town Pier w North Queensferry. Prosimy o zapoznanie się z rozkładem rejsów przed dokonaniem rezerwacji.


Możliwość zatrzymania się na wyspie InchcolmMożliwość zatrzymania się na wyspie Inchcolm

Połącz rejs krajoznawczy z półtora-godzinną wycieczką na wyspę Inchcolm. Można tu zwiedzić historyczne ruiny klasztoru, należące do jednych z najlepiej zakonserwowanych w Szkocji. Na wyspie jest różnorodztwo dzikiej przyrody oraz sławne fortyfikacje wojenne. Bilety na wyspę są do nabycia na pokładzie, w kawiarni.


Kawiarnia

Na pokładzie statku Forth Belle są do nabycia różnego rodzaju alkohole, piwo butelkowe i z beczki, herbata, kawa, przekąski oraz upominki.

*Za lornetki jest pobierana kaucja


Rejs Krajoznawczy

Dorośli £14.00

Ulgowe £13.00

Dzieci (wiek 5-15lat) £7.00

Bilety rodzinne (2 osoby dorosłe i do 3 dzieci) £35.00

Kup Bilet

Bilety na wyspę Inchcolm

Bilety na wyspę Inchcolm należy zakupić dodatkowo do biletu na rejs krajoznawczy.

Dorośli£6.00

Ulgowe£4.80

Dzieci£3.60

Payments

Foki w zatoce Forth

Foki w zatoce Forth

Ptaki morskie

Ptaki morskie

Mapka do ściągnięcia (300kb jpeg image)

Mapka rejsu krajoznawczego po zatoce Firth of Forth

Mapka do ściągnięcia (300kb jpeg image).